Menu
Zoo

Co robić z dziećmi w weekend?

Każdego tygodnia wiele osób staje przed problemem, jak spędzić weekend z dziećmi. Całe szczęście w Poznaniu jest co robić. Ostatnio na początku maja odbyła się w Poznaniu akcja „Poznań za pół ceny”. Co roku przyciąga ona bardzo dużo ludzi. Atrakcji jest co niemiara. Poza restauracjami i hotelami, które oferują bardzo korzystne ceny jest moc atrakcji dla dzieci.

Warto z dziećmi pójść na przykład do zoo, jest to zawsze sprawdzona atrakcja, a dzieci wprost szaleją za zwierzętami. Do tego otwarta w Poznaniu słoniarnia przyciąga tłumy. W pierwszy weekend maja dojazd do zoo i nad Maltę (ze względu na bieg Wings for Life) naprawdę graniczył z cudem. Inną atrakcją dla dzieci może być zwiedzanie stadionu Inea. Stadion przy ulicy Bułgarskiej regularnie organizuje wycieczki. Zobaczyć można między innymi szatnie piłkarskie, salę konferencyjną. Wszystko to czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć na co dzień. Ceny nie są zabójcze, a w czasie promocyjnej akcji naprawdę zachęcały do zobaczenia.

W Poznaniu kolejnym ciekawym miejscem dla dzieci są parki liniowe. Jeden z nich zlokalizowany jest właśnie na Malcie w Poznaniu. Oczywiście najlepiej, żeby dzieci korzystały z nich pod opieką dorosłych. Niemniej jednak przeznaczone dla dzieci trasy są naprawdę atrakcyjne i mogą one się zmierzyć z wysokością i swoimi lękami. Poza tym, jak nie mamy co robić warto pokazać dzieciom Poznań z okien zabytkowych pojazdów MPK. Zawsze latem kursują tramwaje i autobusy w starym stylu. Jak widać Poznań jest doskonałym miejscem dla dzieci. Pozostaje tylko dobrze wybrać. Dużo pomysłów na to co można robić z dzieciakami nie tylko w weekendy znajdziecie tu.

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.