Menu
Promag S.A.

Promag S.A. firma z tradycjami

Wiele firm w komunikacji marketingowej używa sloganów związanych z tradycjami i długim stażem na rynku. Jednak niewiele z nich ma tak naprawdę faktycznie długie i ciągłe tradycje, czasem posługują się jedynie starymi markami, które nie jednokrotnie były już zapomniane i zostały reaktywowane tylko po to by się pochwalić „tradycją” firmy. Oczywiście jest też sporo firm, które te tradycja mają faktycznie i nieprzerwanie działają od czasu powstania, ale to jeszcze nie wystarczy by ten argument mógł świadczyć o wartości przedsiębiorstwa na obecnym rynku.

Tradycja i nowoczesność

O prawdziwych zaletach tradycyjnej firmy świadczy jej nieprzerwany rozwój i dążenie do nowoczesności. I choć mogłoby się wydawać, że te dwa elementy sobie przeczą, to właśnie ich połączenie daje dopiero prawdziwie piorunującą mieszankę. Tradycja nieprzerwanego wzrostu od lat świadczy o stabilności i dojrzałości firmy, a ciągłe dążenie do innowacji o nowoczesności i otwartości firmy na nowe.

Wspominam o tym na wstępie, ponieważ o takiej właśnie firmie chcielibyśmy dzisiaj napisać. Promag S.A. to poznańska firma, która powstała w 1982 r. czyli jeszcze w starym systemie i mimo wielu zmian, które zachodziły w naszym kraju przetrwała i to utrzymując nieprzerwany wzrost. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu w nowoczesnym budynku o powierzchni prawie 3 tys. m2 oddanym do użytku w 2009 r. W budynku tym poza pomieszczeniami firmowymi znajduje się również unikatowe Centrum Techniki Magazynowej Magazyn przyszłości.

Budynek firmy Promag S.A.

Obecnie firma posiada dziesięć oddziałów w całej Polsce, dzięki, którym może sprawnie współpracować nawet z najbardziej oddalonymi firmami.

Konsumencki Lider Jakości

Firma wielokrotnie zdobywała tytuł konsumenckiego lidera jakości w ogólnopolskim plebiscycie firm. Jest to prestiżowe wyróżnienie świadczące o zadowoleniu konsumentów ze współpracy i produktów nagrodzonej firmy.

Konsumencki Lider Jakości 2021 Promag S.A.

Nowoczesność i jeszcze raz nowoczesność

Promag wyróżnia się innowacyjnością, mimo wieloletnie tradycji na polskim rynku wciąż dąży do rozwoju i unowocześniania zarówno własnych systemów, jak i firm klientów. Specjalizuje się w intralogistyce, która za sprawą dynamicznego rozwoju handlu internetowego i robotyzacji przestrzeni magazynowej rozwija się wyjątkowo dynamicznie. To rynek, na którym by utrzymać pozycje lidera, trzeba pędzić do przodu i nadążać z wszelkimi nowinkami. Jak przystało na lidera innowacyjności firma posiada również sklep internetowy E-promag.pl

Leave a reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.